Derneğimizin VII. Olağan Genel Kurulu, asgari yeter sayı sağlanarak 11.06.2019 tarihinde Başkent Öğretmenevi’nde gerçekleştirilmiştir.

Geçmiş dönemdeki Yönetim ve Denetim Kurulları ibra edilirken, önümüzdeki dönemde derneğimizin yeni Yönetim ve Denetim Kurulları, Genel Kurula katılan 23 arkadaşımızın oylarıyla seçilmiştir.

Genel Kurul’da, arkadaşlarımız derneğimizin faaliyetlerine ilişkin Yönetim Kuruluna gerek soru sorarak, gerekse düşüncelerini bizlerle paylaşarak sorgulamışlardır. Yönetim Kurulu da soruları cevaplayarak, Genel Kurulu konular hakkında bilgilendirmiştir. Ayrıca, derneğimizin geleceği ve izlenmesi gereken yol  hakkında görüşler ortaya konulmuştur.

Genel Kurul akabinde Yeni Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısı 17.06.2019 tarihinde yapılmış olup, toplantısı esnasında bir önceki yönetim ile devir teslim işlemleri gerçekleştirilmiş ve Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

 YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREVİ
1. Volkan POLAT Genel Başkan
2. Selay ATILGAN Genel Sekreter
3. Ahmet DOĞAN Genel Sayman
4. Mehmet Tamer ÇOBANOĞLU Eğitim İşleri Sekreteri
5. Aybala KOÇ ORHON İletişim Sekreteri
6. Esra ŞILTU Sosyal İşler Sekreteri
7. Erdem ERCAN Yönetim Kurulu Üyesi

 

Bu sonuçlara göre oluşan yeni Yönetim ve Denetim Kurullarımıza başarılar diler, eski Yönetim Kurulu ve Denetim Kurullarının Derneğimize yaptığı değerli katkılardan dolayı teşekkür ederiz.