Derneğimizin V.Olağan Genel Kurulu, asgari yeter sayı sağlanarak 06.06.2015 tarihinde Başkent Öğretmenevinde gerçekleştirilmiştir.

Geçmiş dönemde ki Yönetim ve Denetim Kurulları ibra edilirken, önümüzdeki dönemde derneğimizin yeni Yönetim ve Denetim Kurulları, Genel Kurula katılan 32 arkadaşımızın oylarıyla seçilmiştir.

Genel Kurulda, arkadaşlarımız derneğimizin faaliyetlerine ilişkin Yönetim Kuruluna gerek soru sorarak, gerekse düşüncelerini bizlerle paylaşarak sorgulamışlardır. Yönetim Kurulu da soruları cevaplayarak, Genel Kurulu konular hakkında bilgilendirmiştir. Ayrıca, derneğimizin geleceği ve izlenmesi gereken yol  hakkında görüşler ortaya konmuştur.

Yapılan seçimde 32 üye arkadaşımız oy kullanmış;

Yönetim Kurulu için 14 arkadaşımız aday olmuş, bildiğiniz gibi bu arkadaşlarımızdan 7 ‘si asil 7’si yedek olmak üzere 14 arkadaşımız seçilmiş, Denetim Kuruluna ise 6 arkadaşımız aday olmuş 3’ü asil 3’ü yedek olmak üzere seçilmişlerdir. Aşağıdaki listede seçimlerle ilgili detaylar yer almaktadır. Ayrıca, oylama sonucu aldıkları oy sayısı eşit olan arkadaşlarımızın seçimi; kura usulü ile belirlenmiştir.

Yeni Yönetim Kurulu’nun 10.06.2015 tarihli toplantısı esnasında bir önceki yönetim ile devir teslim işlemleri gerçekleştirilmiştir.

Yönetim Kurulu

yönetim

 

Denetim Kurulu

denetim

 

 

Bu sonuçlara göre oluşan yeni Yönetim ve Denetim Kurullarımıza başarılar diler, eski Yönetim Kurulu ve Denetim Kurullarının derneğimize yaptığı değerli katkılardan dolayı teşekkür ederiz.