Değerli üyelerimiz, bildiğiniz gibi yaptığımız protokollerle üyelerimizin menfaati doğrultusunda adımlar atmaya çalışmaktayız. Bu bağlamda, tamamlayıcı sağlık sigortasına ilişkin çalışmalar neticesinde bu yıl en uygun fiyatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi Polar Uzman  Sigorta firmasından alınmıştır.

Bireysel olarak yapılan Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarının bir yıllık tutarı yaklaşık 1000-TL ile 2100 TL/kişi olmasına karşın, Derneğimiz ile her yaş grubu için (0-60 Yaş) kişi başı 595 TL tutarı üzerinden anlaşma sağlanmıştır.

Üyelerimiz toplam tutarı 6 taksit olarak kredi kartı ile ödeme yapabilir. Ayrıca Ödemiş oldukları primlerin %27’ye kadar olan kısmını vergi avantajı olarak maaş ödeme biriminden geri alabilirler.

Tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartları ile anlaşmalı hastane listesi aşağıda yer almaktadır.

Ayrıntılı bilgi için firma iletişim bilgileri:

Pınar DADAŞOĞLU

05532866847

Sigorta Kapsamı:

Yatarak Tedavi Teminatı limitsizdir.

  • Ayakta Tedavi Teminatında 8 muayene hakkı bulunmaktadır.
  • Doktor Muayeneleri, Laboratuvar Hizmetleri, Görüntüleme ve Tanı yöntemleri, İleri Tanı Yöntemleri vb. tedavi hizmetlerine sadece 15 TL katkı ücreti ödeyerek tedavi olabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 31/12/2019  

6 eşit taksitte ödeme imkanı

Yaş Aralığı 0 – 60

0-18 yaş arası çocuklar için anne veya babadan birinin poliçe alma şartı bulunmaktadır. Tek başına çocuğa poliçe yapılamamaktadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında geçmişten gelen hastalıklar ödenmemektedir.