Sayın Kadıoğlu, Dernek Yönetim Kurulumuzu makamında kabul etti. Derneğimiz adına görüşmede; Eğitim İşleri Sekreteri Canan Esin KÖKSAL, İletişim Sekreteri Yusuf AKÇA ve Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk SAYIN hazır bulundular. Görüşmenin, Orman Su İşleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Muhammed ÖZGÜR ile birlikte başlamış olması, kendisinin Derneğimiz kurucu üyelerinden ve eski başkanlarından olması, halen onursal üyemiz olarak desteğini sürdürmesi açısından anlamlı bir tesadüf oldu.

Sayın Özgür, Çevre ve Orman Uzmanları Derneği’nin, zor zamanlarda önemli bir boşluğu doldurmak üzere hayata geçirildiği ve yedi yılda çok iyi yerlere geldiğini vurgulamıştır. Sayın Özgür, Dernek faaliyetleri adına olumlu öneriler getirmiş ve destek-işbirliği dileklerini yinelemiştir.

Sayın Kadıoğlu ile yapılan değerlendirmede, Derneğimizin, iki bakanlık içinde yapılan üst düzey yönetici değişikliklerinden hareketle ortak bir tanışma toplantısı ile biraraya gelerek; ortak eğitimler ve ortak teknik-geniş katılımlı etkinlikler gerçekleştirilebileceği yönünde fikirler vermiştir.

Yayın çalışmalarının geldiği noktayı memnuniyetle yorumlayan Kadıoğlu, bu çalışmalarda da destek verilebileceği vurgusu ile işbirliği dileklerini belirtmiştir. Ayrıca Derneğimiz tarafından somut projelerin de hayata geçirilmesinin farkındalık yaratılması açısından önemli olacağını ifade etmişlerdir.